2016.11.25 Początek misiowej przygody

Dzisiejszy dzień był dla nas bardzo wyjątkowy, a to dlatego, że nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiej akcji zatytułowanej „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to program stworzony jakby specjalnie dla nas, ponieważ propaguje on czytelnictwo wśród dzieci, a my przecież lubimy czytać.
więcej

W naszej grupie znalazły się placówki z całej Polski, z którymi będziemy wymieniać się misiami. My, do podróży do innych przedszkolaków wytypowaliśmy misia Antosia, uroczego i bardzo puszystego. Założyliśmy mu dziennik wyprawy, w którym wkleiliśmy swoje zdjęcie i odbiliśmy swoje paluszki, żeby było wiadomo do kogo miś należy.

Kiedy nadszedł moment rozstania, zatańczyliśmy dla naszego Antosia, przeczytaliśmy mu bajeczkę, wyściskaliśmy go mooooocno, życzyliśmy mu szczęśliwej podróży i wielu wrażeń, pomachaliśmy mu na pożegnanie, a następnie włożyliśmy go do koperty, w której wyruszył po wielką przygodę. Kochany Antosiu, będziemy tu na ciebie czekać, wracaj do nas szybko!

Więcej informacji na temat programu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” można znaleźć na następujących stronach internetowych:
http://blizejprzedszkola.pl/wydarzenie-15193,maly-mis-w-swiecie-wielkiej-literatury
https://czytamy-misiom.blogspot.com/

Zapraszamy do galerii

Skip to content