2016.12.06 Wizyta misia Puszatka

Kilka dni temu, w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, zawitał do nas Puszatek. Ten uroczy miś przybył do naszego przedszkola z Legnicy i od razu bardzo nam się spodobał. Przywitaliśmy go serdecznie i zaprosiliśmy do wspólnej pracy oraz zabawy.

więcej

 

W ostatnim dniu swego pobytu u nas, Puszatek wziął udział w spotkaniu ze Świętym Mikołajem i, jak my wszyscy, otrzymał od niego prezent – kolorową książeczkę zatytułowaną „Wesoły piesek”. Zabierze ją ze sobą w dalszą podróż i będą ją mogły przeczytać inne przedszkolaki. Mamy nadzieję, że im się spodoba ta piękna bajeczka.

Przed wyruszeniem w drogę, przeczytaliśmy jeszcze naszemu przyjacielowi opowiadanie „Świąteczne zamieszanie”, o aniołkach pomagających Świętemu Mikołajowi w zbieraniu listów od dzieci, produkcji zabawek i dostarczaniu podarków. Potem zatańczyliśmy dla niego do misiowej piosenki i wreszcie każdy z nas mocno przytulił Puszatka na pożegnanie, życząc mu szczęśliwej podróży, jak również ciekawych spotkań z kolejnymi przedszkolakami.

Powodzenia Puszatku! Cieszymy się bardzo, że mogliśmy Cię spotkać i gościć u nas. Pozdrów od nas wszystkie dzieci, które spotkasz i wracaj bezpiecznie do domu.
Zapraszamy do galerii

Skip to content