2016.12.15 Wigilia szkolna

Tradycją stało się już w naszej szkole wystawianie przez uczniów dorocznych jasełek. Wszyscy sumiennie i starannie przygotowują się do tego wspaniałego wydarzenia, które przypada na ten niezwykły, wyjątkowy moment w roku.
więcej

Podczas dzisiejszego kolędowania występom dzieci i młodzieży przyglądało się wielu gości. Wśród nich znaleźli się m.in. biskup pomocniczy Adam Bałabuch, starosta świdnicki Piotr Fedorowicz, wójt Gminy Świdnica, członek Zarządu Powiatu Alicja Synowska, wicestarosta Zygmunt Worsa,  prezes fundacji Łączy Nas Football, Wiesław Żurek, wójt gminy Marcinowice, Władysław Gołębiowski, a także przedstawiciele  samorządów, sponsorzy szkoły i rodzice.

Dzieci i młodzież, jak zawsze, sprawiły wiele radości zgromadzonym w holu głównym szkoły widzom. Przepiękne dekoracje, barwne stroje oraz kolędy i pastorałki pozwoliły im poczuć magię zbliżających się świąt. Nasi aktorzy, wraz z p. katechetką Jolantą Tekielą oraz p. Beatą Zegarłowską, przygotowali niezwykłe jasełka, które przeniosły widzów w odległą przeszłość, do chwili narodzin Jezusa w Betlejem. Życzenia składał wszystkim biskup Adam Bałabuch, a także Dyrektor placówki, Pani Beata Soroka.

Na gości spotkania czekał też tradycyjny mini jarmark z ozdobami świątecznymi, wykonanymi przez uczniów. Na samych uczniów natomiast, spotkanie ze świętym Mikołajem i wspaniałe prezenty.

Życzymy wszystkim radosnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Zapraszamy do galerii

Skip to content