2017.01.11 Bal karnawałowy

W środowe przedpołudnie, 11- go stycznia, odbył się w naszej szkole, tak długo oczekiwany przez uczniów, bal karnawałowy.
więcej

W tym dniu, hol główny zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek oraz bajek.

Oprawę muzyczną i rozrywkę uczestnikom balu zapewnił zespół “Kwarc” z Wałbrzycha, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Wszyscy bawili się znakomicie.

Podczas całej imprezy obradowało jury, które wyłoniło: Króla i Królową balu, mistrzów tańca, jak również przyznało nagrody za najciekawsze przebrania. Nagrody w postaci biletów do kina i słodkości ufundowała Rada Rodziców wraz ze Stowarzyszeniem „Bliżej Ciebie”.

Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Z tego powodu zarządzono krótką przerwę, podczas której wszyscy uczestnicy udali się do swoich klas na poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały energię tancerzy i można było kontynuować wydarzenie. Uczniowie bardzo chętnie wrócili na parkiet i z wielką radością rzucili się w wir karnawałowej zabawy.

Organizatorkami tegorocznej imprezy były panie Aurelia Boś, Mirela Dziakowicz, Barbara Kułaga oraz Grażyna Ziobrowska.

Zapraszamy do galerii

Skip to content