2017.10.03 Spotkanie czytelnicze

Cała Polska Czyta Dzieciom, to wspaniała, ogólnopolska akcja, w której bierzemy udział już trzeci rok. I wcale nie zamierzamy przestać, bo…. więcej

… Uwielbiamy słuchać czytanych nam przeróżnych bajek i opowiadań. Zawsze jesteśmy wtedy grzeczni i słuchamy w skupieniu. Dodatkowo, bardzo podoba nam się też, że comiesięczne spotkania czytelnicze sprowadzają do nas miłych gości. Tym razem, rolę lektora, pełniła p. Basia Kułaga, która na co dzień uczy w klasach szkoły podstawowej. Sprawiła nam wielką frajdę, ponieważ dzięki niej poznaliśmy przygody małego dinozaura, który poszukiwał swoich zagubionych rodziców. Ten sympatyczny bohater przeżył wiele ciekawych przygód i spotkał mnóstwo ciekawych zwierząt, nim odnalazł swoją mamę i tatę. Książeczka zrobiła na nas ogromne wrażenie także dlatego, że posiadała przestrzenne ilustracje i wszystkie dinozaury wyglądały jak prawdziwe.

Po zakończeniu spotkania, z wielkim zainteresowaniem, obejrzeliśmy ją jeszcze raz, samodzielnie. Wykonaliśmy też śliczne obrazki z podobiznami tych ogromnych, prehistorycznych zwierząt. Było cudoooownie!

Pani Basiu, bardzo dziękujemy za wizytę i poświęcony czas!

Zapraszamy do galerii

Skip to content