2017.10.10 Wycieczka do Biblioteki Miejskiej

Nauka to nie tylko praca przy szkolnym stoliku i w klasie, ale także, a może przede wszystkim, zabawa i przygoda….więcej

…Wiedzą o tym wszyscy nauczyciele zatrudnieni w naszej placówce, wytrwale i z wielkim zaangażowaniem poszukując nowych rozwiązań i atrakcyjnych form pracy z dziećmi i młodzieżą. Tym razem, klasy szkoły podstawowej „a” i „da”, wybrały się na wycieczkę do świdnickiej Biblioteki Miejskiej, by tam uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych z cyklu Baśniolandia.

Podczas spotkania, uczniowie pogłębili i utrwalili swoją wiedzę związaną z porami roku i towarzyszącymi im zjawiskami w przyrodzie oraz miesiącami. Mieli też okazję zamienić się w niedźwiedzie zasypiające w swoich gawrach na zimę. Na zakończenie, każdy z nich samodzielnie wykonał piękną pracę plastyczną – drzewo w barwach czterech pór roku. Było ciekawie, kolorowo, wesoło, wszyscy wspaniale się bawili. Dodatkową atrakcję stanowiła chwila relaksu i beztroski na mini placu zabaw znajdującym się w gmachu biblioteki. Radości i śmiechu było co nie miara!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content