2017.11.28 XIX Dolnośląski Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych w Świebodzicach

Drużyna w składzie: Damian W.- kl.VI, Krzysztof P. – kl.VI, Jakub K. kl.VI, Andrzej G.- kl.III gim., Katarzyna S.-SPdP, Daria S.-SPdP, pod opieką pani Agnieszki Turek, reprezentowała naszą szkołę w Dolnośląskim Turnieju Warcabowym, który odbywał się w Świebodzicach…więcej

…Po licznych i udanych rozgrywkach, nasi dzielni uczniowie pokonali drużyny z Piławy, Świebodzic, Dzierżoniowa, Strzegomia, Polanicy, Wałbrzycha i zajęli I miejsce. Indywidualnie, w kategorii szkoła podstawowa, najwyżej uplasował się Jakub K. kl. VI, zajmując IV miejsce, natomiast w kategorii szkoła ponadpodstawowa Katarzyna Surnik SPdP, zajmując II miejsce. Do szkoły wróciliśmy z pięknym pucharem , nagrodami rzeczowymi oraz zaproszeniem na jubileuszowy XX turniej w przyszłym roku. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!