2017.11.30 Wspólne czytanie

Jesteśmy zagorzałymi i zapalonymi czytelnikami, nic zatem dziwnego, że mijają już trzy lata odkąd przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom’. Oczywiście, nasze panie czytają nam codziennie, ale przynajmniej raz w miesiącu odwiedza nas specjalny gość, który pełni rolę lektora…więcej

…Uwielbiamy te spotkania, bo siadamy wszyscy razem i słuchamy, słuchamy, słuchamy…W ostatni dzień listopada, do naszego przedszkola zawitała Pani Aurelia, którą doskonale znamy i bardzo lubimy. Z niektórymi z nas prowadzi ona bowiem zajęcia z zakresu terapii logopedycznej i lekcje języka angielskiego. Byliśmy więc zachwyceni, że to z nią będziemy czytać. Pani Aurelia przygotowała dla nas bajkę „O trzech świnkach”.

To niezwykle ciekawa, trzymająca w napięciu i pouczająca historia. Słuchaliśmy jej jak zaczarowani, od czasu do czasu ilustrując ruchem jej treść – wraz z wilkiem pukaliśmy do drzwi prosiaczkowych domków, czy próbowaliśmy je zdmuchnąć. Dzięki naszemu gościowi, czas spędziliśmy przyjemnie i interesująco.

Pani Aurelio, serdecznie dziękujemy za wspólne chwile!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content