2018.03.15 Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne to istotny element duchowych przygotowań do zbliżających się Świąt Wielkanocnych – najważniejszego ze świąt chrześcijańskich. Niezwykle ważna jest wówczas również spowiedź święta, z której nasi uczniowie mogli skorzystać dzięki ks. Markowi Mielczarkowi, duszpasterzowi osób niepełnosprawnych, który wygłosił też tegoroczną naukę rekolekcyjną w naszej szkole….więcej

W przygotowanie tego wydarzenia włączyły się p. Jolanta Tekiela i p. Maria Kuzio, która zadbała o przygotowanie ołtarza i darów przekazanych potem przez uczniów kapłanowi.

Były to wspaniałe rekolekcje, które pozwoliły na wyciszenie się i spokojne przygotowanie do świąt. Stanowiły one bardzo ważny czas dla wszystkich, którzy wzięli w nich udział, czas duchowej odnowy.

Nad oprawą muzyczną Mszy św. czuwała p. Jolanta Tekiela. Pieśni wykonywali: Angelika S. z kl.II GIM oraz Maciej D i Piotr S. – uczestnicy WTZ, przy wsparciu p. Kamili Krzywieckiej. Schola, swoim pięknym śpiewem, zaakcentowała wagę rekolekcji wielkopostnych.

Zapraszamy do galerii.

Skip to content