2018.10.26 Szkolny Turniej Warcabowy

Ogromnym zainteresowaniem wśród naszych uczniów cieszyła się ósma już edycja Szkolnego Turnieju Warcabowego, który odbył się 26.10.2018 roku. W rozgrywkach udział wzięło 36 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i szkoła ponadpodstawowa. Mecze rozgrywane były systemem szwajcarskim. Po siedmiu rundach zaciętej gry wyłoniliśmy zwycięzców…więcej

W kategorii szkoła podstawowa:

  • I miejsce- Artur S. klasa VI
  • II miejsce- Piotr W. klasa VI
  • III miejsce- Jakub K. klasa VII

 

W kategorii szkoła ponadpodstawowa :

  • I miejsce- Anna L. klasa III ZSZ
  • II miejsce- Marek C. WTZ
  • III miejsce- Piotr M. klasa I SB

Organizatorami imprezy byli nauczyciele: A. Turek, G. Michalak, dyrektor M. Maluha. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy, a zwycięzcom oczywiście życzymy dalszych sukcesów. Najlepsi zawodnicy będą reprezentowali naszą szkołę w XX Dolnośląskim Turnieju Warcabowym Osób Niepełnosprawnych w Świebodzicach.

Zapraszamy do galerii.

Skip to content