27.05.2019 Teatrzyk kukiełkowy + sesja zdjęciowa

W dniu  tj., 27.05.2019 naszą szkołę i przedszkole odwiedzili niesamowicie goście z teatru kukiełkowego. Po raz kolejny zabrali nas w świat baśni i tym razem przedstawili opowieść …więcej

… O Jasiu, Małgosi i złej Babie Jadze. To był niesamowity czas, który dostarczył nam wiele radości i uśmiechu  Po przedstawieniu odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa. Cierpliwie czekamy na efekty i zapraszamy ponownie. Do zobaczenia!

Zapraszamy do galerii.

Przedstawienie teatralne

W dniu wczorajszym tj., 27.05.2019 naszą szkołę i przedszkole odwiedzili niesamowicie goście z teatru kukiełkowego. Po raz kolejny zabrali nas w świat baśni i tym razem przedstawili opowieść o Jasiu, Małgosi i złej Babie Jadze. To był niesamowity czas, który dostarczył nam wiele radości i uśmiechu :)Po przedstawieniu odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa. Cierpliwie czekamy na efekty i zapraszamy ponownie.Do zobaczenia!

Opublikowany przez Przedszkole Specjalne nr 7 w Świdnicy Wtorek, 28 maja 2019

Skip to content