2019.12.05 Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Koszykowej

Dnia 5.12.2019 roku w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się VI Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Koszykowej Szkół i Ośrodków Specjalnych. …..więcej

Uczestniczyły w nim drużyny z Powiatu Świdnickiego. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Strzegomia Wiesław Witkowski wraz z Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu Małgorzatą Zarembą. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Celem rozgrywek było przede wszystkim wdrożenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego, popularyzacja gry w piłkę koszykową, integracja dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz wyłonienie najlepszej drużyny oraz zawodnika turnieju. Zawodnicy rozgrywali mecze z pełnym zaangażowaniem i w duchu fair play. Nasza drużyna pod opieką p.Renaty Trzcińskiej wystąpiła w składzie:

Katarzyna S. kl.s SPdP

Damian W. kl.VIII SP

Maciej M. kl.s SPdP

Rafał Z. kl.VII SP

Artur S. kl.VII SP

Damian Ł. kl.m SPdP

Nasza drużyna zajęła II miejsce zdobywając dyplom, puchar oraz słodkie prezenty. Gratulujemy i zapraszamy za rok.

Skip to content