2019.12.17 Jasełka szkolne

Tegoroczne spotkanie przedświąteczne w naszej szkole miało miejsce 17.12.2019 roku. Po raz kolejny cała Społeczność Szkolna,  oraz zaproszeni Goście spotkali się, by wziąć udział w przedstawieniu przygotowanym przez Panie Jolantę Tekielę i Beatę Zegarłowską. W tym roku Panie Nauczycielki i nasi Aktorzy zabrali nas do „tajemniczego lasu”, by pokazać, że  cały świat jest odbiciem piękna, dobroci, miłości swojego Stwórcy…więcej

… „Święta Narodzenia Pańskiego to czas wzajemnej miłości, życzliwości, zgody, pokoju czyli wszechobecnego dobra i prawdy. i to właśnie zostało pokazane podczas  tegorocznych jasełek” – mówi Pani Jola.

Nie zabrakło również wizyty Świętego Mikołaja, który w otoczeniu swoich pomocników rozdawał prezenty wszystkim obecnym dzieciom. Uczniowie SPdP wraz ze swoimi opiekunami przygotowali kiermasz ozdób świątecznych, a zaproszeni Goście zostali zaproszenie na ciepły posiłek.

Nad całością czuwały Panie Loreta Bawoł i Ania Skawina, za co składamy Im serdeczne podziękowania. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego uroczystego dnia również DZIĘKUJEMY!

Skip to content