02.06.2020 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Jesteśmy Polakami”

W styczniu uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. A. Dudek wzięli udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na projekt kartki pocztowej o tematyce patriotycznej pt. „Jesteśmy Polakami”….więcej

…Organizatorem konkursu było Muzeum Poczty i Telekomunikacji i Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania we Wrocławiu oraz Rodzina Rodła –Wrocław . Prace uczniów miały przekazać Pięć Prawd Polaków Spod Znaku Rodła odwołujących się do najważniejszych dla Polaków wartości: narodu , wiary , braterstwa , służby i ojczyzny.

Nasi uczniowie wykonali przepiękne prace konkursowe . W etapie szkolnym jury w składzie p. A. Dudek , p. G. Gicala i p. I. Mirecka wybrało trzy prace , które zostały wysłane do organizatora. Ich autorzy : Bartosz K . z kl. IV oraz Nikodem K. i Krzysztof W z kl. V otrzymali słodkie nagrody.

W dniu 25.02.2020r. ogłoszone zostały wyniki konkursu. Zainteresowanie konkursem w Polsce było ogromne wpłynęło setki prac i pomimo braku nagród dla naszych uczniów jesteśmy z nich dumni. Dziękujemy uczniom i rodzicom za włożony wysiłek i pracę i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content