2021.02.18 Światowy Dzień Chorego

Światowy Dzień Chorego – to święto chrześcijańskie obchodzone 11 lutego, ustanowione zostało przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku. Również uczniowie naszej szkoły pamiętali o chorych....więcej

… Co roku w naszej szkole organizowany jest konkurs plakatowy z okazji Światowego Dnia Chorego przez panią katechetkę Marią Kuzio. W tym roku prace pełne uśmiechu wsparcia i dobrych myśli wykonali z wielkim zaangażowaniem uczniowie z klas 1-6 Szkoły Podstawowej wraz z panią katechetką Jolantą Nitkiewicz-Bakun oraz uczniowie SPDP i 7-8u
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 19.02.2021 roku.
Jury w składzie: p . I.Mirecka, i p. B. Kułaga, przyznało następujące nagrody:
I miejsce – Ania O z kl. 5l SP
II miejsce – klasa 1-3l SP
III miejsce – klasa N ( SPDP)
W konkursie wzięli również udział uczniowie klas : 1-3auz , H, C, B, F, 7-8u SP i uczniowie klas M , O i S SPDP , którzy otrzymali wyróżnienia w postaci dyplomów i słodyczy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content