2022.06.14 Festyn rodzinny

 

“Kiedy się śmieje dziecko,

    śmieje się cały świat.”
J.Korczak

              W piękny, słoneczny, czerwcowy wtorek 14.06, z okazji   Dnia  Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boisko wypełniły się tłumem ludzi.

Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji : zajęcia sportowe , kącik plastyczny, dmuchany zamek, tańce integracyjne, konkurs na zdrową potrawę . Niecodzienną darmową atrakcją były zamki dmuchane,  malowanie twarzy. Oblężenie przeżyły również samochody wyścigowe.

Na scenie odbyły się pokazy wokalne, teatralne i taneczne dzieci oraz uczestników WTZ.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kiełbasa z grila , wata cukrowa oraz  owocowe szaszłyki, kawa i herbata , którą serwowała nasza Królewska kawiarenka prowadzona przez SPDP.

Dziękujemy wszystkim mamom, babciom i ciociom, które upiekły przepyszne ciasta i oczywiście Wam – gościom, którzy przybyliście na nasz festyn.

Rodzice oraz Zespół Wychowawczy bardzo dziękuje nauczycielom i pracownikom szkoły za okazane serce, miłą współpracę, ogromne zaangażowanie i ciepły uśmiech.

Za to, co nam w tym roku nie wyszło, przepraszamy.
  Dzięki Państwu ta impreza była dla dzieci i dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem.


                                                Mariola Pindel-Zespół Wychowawczy
Marta Lachowicz-Rada Rodziców

 

Mamy nadzieję, że za rok  zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia , a na razie  zapraszamy Wszystkich na fotorelację przygotowaną przez p. Anetę Bazydło zamieszczoną na naszym szkolnym facebooku.

 

Skip to content