Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3
58-100 Świdnica

Szkoła prowadzi edukację uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Sponsorzy

Dowiedz się więcej

Kalendarz roku szkolnego 2018 / 2019

03.09.2018Rozpoczęcie Roku Szkolnego
23.12.2018 – 31.12.2018 Przerwa Świąteczna
28.01.2019 – 10.02.2019 Ferie Zimowe
18.04.2019 – 23.04.2018 Przerwa Wielkanocna
21.06.2019Zakończenie Zajęć Dydaktycznych
22.06.2019 – 31.08.2018Wakacje

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

 Szkoła PodstawowaGimnazjumBranżowa Szkoła I-go stopnia
Szkoła Przysposabiająca do Pracy
Wszystkich Świętych02.11.201802.11.201802.11.2018
Wigilia13.12.201813.12.201813.12.2018
Egzamin15.04.201910.04.2019-
Egzamin16.04.201911.04.2019-
Egzamin17.04.201912.04.2019-
Majówka02.05.201902.05.201902.05.2019
DDON30.05.201930.05.201930.05.2019
Egzamin--18.06.2018

 

-->