Wydarzenia przedszkole

Wydarzenia przedszkole 2019/2020

2019.10.29 Spotkanie z teatrzykiem “Herbi”

Teatr to jest to!👍 Bawi, śmieszy, uczy, pozwala ciekawie spędzić czas. Dzisiaj znowu się o tym przekonaliśmy, podczas spotkania z teatrzykiem „Herbi”, który przyjeżdża do nas aż z Leszna. Dzięki niemu poznaliśmy niesfornego Dyzia, który nic a nic nie znał się na zasadach bezpiecznego zachowania na drodze – grał w piłkę na ulicy i często bawił się w pobliżu jezdni…więcej

… Nie znał też znaków drogowych. W końcu nabawił się kłopotów i musiał, z pomocą pani policjantki 👮‍♀️, poznać podstawowe przepisy bezpieczeństwa i znaki. Wspaniale się bawiliśmy na przedstawieniu, które było śmieszne, kolorowe i dynamiczne. Wiele się również dzięki niemu nauczyliśmy o tym, jak prawidłowo zachowywać się w ruchu drogowym

Zapraszamy do galerii.

https://www.facebook.com/ps7swidnica/videos/519092398647209/?__tn__=kC-R&eid=ARBBeBPfuk99VuxBaJaIHCfbFogWl2y4Dp7OuP9DXB9m__pMjOndBFtfB87S2V4lYNbJ1UowXrB7mtz2&hc_ref=ARTPOBhgd4BS0sVLvDry-GAFLDqz92DgsdIveWMQ8WozpL0n3qHcfEQzn1wyo9ZvFpU&fref=nf&__xts__[0]=68.ARDBur97aoeX4vPS-JZiN50BmCww_9sAtMC4dIDrxpshYNkX_fx5nYcmVjFvM6Dqq2_1VXSKZE7AzYWvk99SYS42rUzYNBSJ0Jx52kLdvCoVrsFpl93-PloVeji5sJqxG_oH8yxO36c7xyvfwrcxHGJIfKE8ipe6twt522Zq0mRZVuiPevx0_sNUXiBUamZhsMpBN32eLW2zW3OOY2SfUsSH3WPuGO4HIvs927Yl8I324fKLUwLQ-N28qW7QzGnmYnHHZSq0SeBdqRouKY2Upd5crhaksck7C_JdYhVXb-h_RmvxQI_lWp8KKn9LMpKzutctgh8JZ_uguAvocQ5PdPfnuiT41ilWRUySUM9FpO2f71KJpwF70TI

2019.10.02 AAC’owe Netto

Nauka bycia samodzielnym to nie lada wyzwanie! Ale my lubimy zdobywać nowe doświadczenia, dlatego dzisiaj wybraliśmy się na zakupy do sklepu Netto, gdzie samodzielnie wypełnialiśmy koszyk jesiennymi darami 🥔 🥕….więcej

… Oczywiście, nie zabrakło przy tym praktycznej nauki z zakresu komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC).
Po powrocie do przedszkola wykonaliśmy ciekawe prace plastyczne, które już jutro będzie można podziwiać na naszym korytarzu 🙂Tymczasem zapraszamy na fotorelacje 📸 🙈

Zapraszamy do galerii.

2019.10.02 Spotkanie czytelnicze

Nie jest żadną tajemnicą, że baaaaardzo lubimy bajki, a już zwłaszcza te czytane. Nic zatem dziwnego, że ogromnie się ucieszyliśmy, kiedy się okazało, że czeka nas dzisiaj spotkanie czytelnicze. Tym razem, w rolę uroczego lektora wcieliła się Pani Natalka W…więcej

… Dzięki niej dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta zamieszkują gospodarstwo wróżki i jakie czary tam się dzieją oraz jakie przygody przeżyło śliczne cielątko. Wraz z naszym gościem przeżywaliśmy perypetie bohaterów, naśladowaliśmy odgłosy zwierząt i doskonale się bawiliśmy. Było bajkowo i bajecznie😉 Pani Natalko, serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!😘

Zapraszamy do galerii.

2019.09.30 Dzień chłopaka

Wracamy wspomnieniami do 30 września, kiedy to w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowy dzień! Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego naszym Chłopakom z grup Stokrotek, Biedronek i Krasnoludków 👦 🌸 🐞Mamy nadzieję, że słodki poczęstunek Wam smakował, a kartki z życzeniami będą stanowiły pamiątkę na lata 🥰 Pozdrawiamy, Dziewczyny🤓więcej

2019.09.25 Czas na teatr – teatr na czasie

W naszym przedszkolu po prostu nie sposób się nudzić – zawsze dzieje się coś ciekawego i spotykają nas superowe niespodzianki. 🙂Jeszcze nie ochłonęliśmy po wczorajszym muzycznym spotkaniu z piratami, a już dzisiaj odwiedziła nas Pani Bożenka Oleszkiewicz, wspaniała aktorka wałbrzyskiego Teatru Lalki i Aktora. 🤓więcej

… Przeżyliśmy z nią fascynujące, cudowne chwile – nasz gość opowiedział nam historię trzech małych świnek i strasznego wilka, który bardzo, ale to bardzo chciał je zjeść🐷🐾🐺. A to wcale nie koniec atrakcji! Z Panią Bożenką przyjechały piękne, kolorowe lalki – świnki, z którymi śpiewaliśmy, poznawaliśmy części ciała i kolory, liczyliśmy, budowaliśmy i każdy mógł ich dotknąć. Była też maska wilka. Kilkoro z nas zdecydowało się ją przymierzyć i wyglądało naprawdę groźnie. To był bardzo udany dzień!

Zapraszamy do galerii.

2019.09.24 Czerwone korale… Korale z polnej jarzębiny

Dzisiaj postanowiliśmy popracować troszkę nad motoryką małą i koordynacją wzrokowo-ruchową 🙂 udało nam się stworzyć przepiękne jarzębinowe korale, które można podziwiać w galerii na przedszkolnym korytarzu 🙈 po intensywnej pracy czym prędzej pobiegliśmy na plac zabaw, by z radością korzystać z pięknej pogody 🌞🍃więcej

2019.09.18 Religia fajna jest !

W środowe poranki zawsze odwiedza nas Pani Jola i jej gitara 🎸 Religia w takim wydaniu bardzo nam odpowiada 👌😊 przez muzykę do serca 💕więcej

2019.09.15 Zabawy z ciastoliną

Jak już wiecie w naszym przedszkolu duuużo się dzieje! 🤓 Kreatywne przedszkolaki z grup Biedronek i Krasnoludków postanowiły samodzielnie zrobić własną ciastolinę😮 wystarczyło wymieszać ze sobą parę magicznych składników, dodać odrobinę chęci i odwagi, by wsadzić ręce w miskę i wszystko porządnie wymieszać. Z odrobiną pomocy pań Marty, Dorotki i Ewelinki – udało się! 😍 Odnieśliśmy kolejny sukces bawiąc się przy tym niesamowicie 🤹‍♀️ zobaczcie sami 😉więcej

2019.09.11 (Po)Wakacyjne zabawy

Wakacje, wakacje i po wakacjach Czas wrócić do przedszkola, by tu, wspólnie z kolegami i koleżankami bawić się, zdobywać nowe doświadczenia i wiadomości 🤓Po aktywnych zajęciach grupa Krasnoludków wybrała się na wycieczkę na zaprzyjaźniony plac zabaw, aby jeszcze zaczerpnąć trochę słońca i pozytywnej energii 🤸‍♂️👫🤹‍♀️więcej

2019.09.02 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

“Witaj szkoło, przyjaciółko! Czas tak szybko bieży.
Znów otwierasz swe podwoje dla całej młodzieży.
Szkolny rok z jesienią przyszedł, dzwonek trzyma w dłoni
I za chwilę dźwięcznym głosem wakacje przegoni.”…więcej

… I mamy znowu piękny wrzesień! Miesiąc rozpoczynający kolejny rok szkolny i przedszkolny. Stawiający przed uczniami i dziećmi nowe wyzwania i obowiązki. Życzymy każdemu z osobna samych sukcesów i świetnej zabawy. Rodzicom zaś życzymy, aby nadchodzący nowy rok szkolny był powodem do dumy ze swoich pociech, pełnym spokoju i zrozumienia.

Wszystkim życzymy dobrych przeżyć w szkole na kolejne dziesięć miesięcy!

Zapraszamy do galerii.

Skip to content